- У 56 років стала магістеркою з психології та сертифікованим коучем.
Я коуч за стандартами ICF. Пройшла навчання в Українському міжнародному коучинговому університеті CoachingUp. Щоб посилити свої знання, вступила до університету Григорія Сковороди. І ось здійснилася моя мрія – я стала дипломованою практичною психологинею.
2. Любить собак та активно просуває культуру адопції покинутих тварин. Знайшла родину врятованій нашими захисниками собачці Люсі та особисто привезла її у новий дім – в Німеччину.
Собак люблю з дитинства. Виховання собаки — це взаємний процес, тобто людина у ньому розвиває цінні особистісні якості: відповідальність, послідовність, дисциплінованість, емпатію. А ще вчиться перебувати «у моменті», бо собаки природні експерти з цієї навички. А далі бонуси: собака взірець безумовної любові, найкращий супутник у прогулянках, тепле серденько у спілкуванні.
Під час карантину у мене з’явилась Семі. А вже після вторгнення познайомилася у ветеринарній клініці з Люсі. Вона була вся в ранах, її знайшов військовий і врятував. Я вирішила взяти тварину на перетримку і знайшла їй родину у Німеччині Це щасливий приклад, як доброта та любов можуть змінити долі тварин. Люсі проживала у мене п’ять місяців. Я присвятила цей час її вихованню, соціалізації, оформленню документів, чипуванню та стерелізації. Серед трьох пропозицій з різних країн (Франція, Кіпр, Німеччина) я обрала родину після онлійн спілкування. Тому що для мене важливо які люди будуть виховувати Люсі надалі. Родина мені сподобалася. Вони одразу стали брати активну участь у забезпеченні Люсі всім необхідним та підготовки до переїзду собаки.
3. Амбасадорка здорового способу життя.
Мені подобаються довгі прогулянки, заняття спортом. За це я завдячую звісно Семі, з якою хочеш-не-хочеш, а треба гуляти. Але я й сама дуже люблю ходити пішки. Зараз професійні лікарі вже кажуть, що за світовими протоколами ходьба – це ліки. Фізична активність впливає і на здоров’я, і на самопочуття, і на стан психіки. А взагалі, я спортом займаюся навіть у спеку. Звичайно, це не кардіотренування, на витривалість. Ходьба у тіні, розтяжка – ідеальний варіант. Ці нехитрі вправи допомагають достатньо навантажити м’язи й не нашкодити серцево-судинній системі. Сама такий підхід практикую і рекомендую.
4. Створила пізнавально-розважальне ютуб-шоу «Запитала».
У своєму проєкті Надія запрошує зіркових гостей взяти участь у грі, що містить п’ять запитань на різноманітні теми. Для того, щоб перемогти, гість має правильно відповісти на щонайменше три запитання. В іншому разі, наприкінці випуску на нього очікує «покарання».Відповісти на запитання можна одразу або ж зателефонувати комусь із друзів, спершу поділившись цікавою або смішною історією, пов’язаною з цією людиною. При цьому на сам дзвінок гість матиме лише 60 секунд.
Мені хотілося створити дружній формат, де через інтерактив можна побачити зірок з іншого боку, в ігровій формі перевірити свої знання і трохи відволіктися від буденності. Я прагнула бути ближчою до глядачів, щоб вони відчули, що зірки — це такі ж люди, зі своїми курйозами та слабкостями. Цей проєкт для мене також важливий творчий крок і можливість особисто докластися до розвитку українського YouTube
5. Волонтерка у БФ U24 та амбасадорка прихистку “Твоя опора” у Львові.
Надія Матвєєва не лише закликає людей підтримувати одне одного у складні часи, а й активно допомагає сама. Як волонтерка фонду U24, вона працює над ініціативами, спрямованими на допомогу постраждалим від війни. Зокрема, у 2023 році Надія Матвєєва стала амбасадоркою прихистку “Твоя опора” у Львові. Надія наголошує, що її роль як амбасадорки, а також роль інших медійників неабияк важлива у висвітленні історій людей які постраждали від війни та потребують допомоги. Адже це можливість допомагати в залученні донорів та міжнародних організацій.
У важкі часи ми часто забуваємо, як радіти по-справжньому. Болючі емоції проявляються швидше, а от радість треба плекати. Тому важливо зосереджуватися на маленьких паростках щастя та допомагати іншим знайти їх.